O nas

WITAMY W KLUBIE  FIT FUN CLUB

Fit Fun Club powstał z pasji do SPORTU i AKTYWNEGO TRYBU ŻYCIA !

UWAŻAMY,ŻE KAŻDA PASJA RODZI PROFESJONALIZM, DLATEGO CHCEMY PROFESJONALNIE POMAGAĆ LUDZIOM, BY ŻYLI ZDROWO I CZERPALI RADOŚĆ Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ. Chcemy, aby na Wspólnej klubowicze mogli odprężać się psychicznie i fizycznie, mogli budować relacje z innymi ludźmi. Trenując wykorzystali do maksimum sprzęt sportowy, wiedzę profesjonalnych instruktorów i przez cały czas nie zapominali, aby:

  • Myśleć pozytywnie i traktować innych z szacunkiem;
  • Praktykować samodyscyplinę (także w jedzeniu );
  • Regularnie ćwiczyć i stawiać nowe wyzwania;
  • Dążyć do realizacji postawionych celów.

FitFunClub to 260m2 powierzchni do zajęć sportowych, wyposażonej w  nowoczesne maszyn i przyrządy oraz nowoczesne i przytulne pomieszczenia socjalne. Wydzieliliśmy cztery obszary tematyczne dla naszych klubowiczów:

  1. Część kardio. Tutaj redukujemy tkankę tłuszczową oraz poprawiamy kondycję fizyczną.
  2. Część siłowa. Miejsce dla ludzi pragnących rzeźbić swoje mięśnie i wzmocnić siłę.
  3. Część do ćwiczeń selektywnych. Sala wyposażona w sprzęt umożliwiający trening wszystkich mięśni. Nazywana również obwodem kobiecym, ale nazwa jest myląca. Mężczyźni nie będą się tutaj nudzić!
  4. Część Cross fit znajdująca się na zewnętrz budynku. Wyposażona w różnego rodzaju sprzęt potrzebny do treningu dla bardzo wymagających uzytkowników tego typu treningu.

FIT FUN CLUB, TO IDEALNE MIEJSCE DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo trenować, odzywiać się i dbać o zdrowie , nasi trenerzy pomoga Ci odnaleźć motywację do aktywności fizycznej i regularnych treningów.  Pokazując siłę samodyscypliny – pomożemy Ci ukształtować charakter Zwycięzcy!. Nie chcemy, aby Twoje postanowienie o osiągnięciu formy fizycznej – skończyło się na zakupieniu pierwszego i ostatniego karnetu!. Z NAMI TRENOWAC BĘDZIESZ DŁUŻEJ, CZĘŚCIEJ I EFEKTYWNIEJ, wraz z rosnącą wiarą we własne siły  –  staniesz się osobą, która z dumą będzie mogła powiedzieć sobie” ZAWSZE I WDZĘDZIE – MOGE WSZYSTKO” W trakcie treningów cały czas macie dostęp do trenera, który będzie waszym asystentem pomagającym korzystać ze sprzętu i doradcą ułatwiającym Wam realizację celów sportowych i zdrowotnych. Wspólnie będziemy realizować naszą misję